Automatyczny podajnik do płyt

QUICKER AF18 automatyczny podajnik matryc dla maszyn SERII C

Automatyczny podajnik do płytJedyny na rynku, zastrzeżony patentem, automatyczny podajnik do płyt jest odpowiedzią na oczekiwania drukarni w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z każdą myjką QUICKER serii C. Specjalne złącze pozwala na podłączenie podajnika do myjki w dowolnym momencie jej użytkowania.

Proste sterowanie pracą urządzeń za pomocą jednego potencjometru na podajniku, którym operator dostosowuje prędkość mycia do stopnia zabrudzenia płyt.

Podajnik do płyt QUICKER AF – producentem urządzenia jest Print Systems.

Korzyści zastosowania podajnika QUICKER AF

Podajnik do płyt QUICKER AF18 umożliwia załadunek jednorazowo do 25 polimerów w formatach 660×600 mm ; 960×600 mm; 1400×800 mm w zależności od wielkości myjki QUICKER C.

Automatyczny podajnik AF18 eliminuje czasochłonne wsuwanie płyt do myjki przez operatora. Nawet przy ustawieniu najszybszej pracy myjki w średniej drukarni, może to trwać nawet kilka godzin dziennie. Automatyzacja pozwala na efektywniejsze wykorzystanie czasu pracy operatora – skraca go nawet o 90%, a zwrot z inwestycji liczony jest w miesiącach, a nie latach.

Jak działa automatyczny podajnik do płyt?

Innowacyjny podajnik do płyt QUICKER AF pozwala na jednorazowy załadunek do 25 płyt, każda w osobnej kasecie. Po podłączeniu podajnika do myjki, następuje automatyczna synchronizacja obu maszyn. Jeden przycisk START na podajniku uruchamia cały proces. Podajnik automatycznie wykrywa, w której kasecie znajduje się matryca. Po jej zlokalizowaniu kaseta zatrzymuje się na poziomie stołu podawczego, a matryca zostaje wsunięta w myjkę. Proces powtarza się automatycznie, aż do opróżnienia wszystkich kaset podajnika. Efektem są idealnie umyte, suche i gotowe do ponownego użycia matryce. Rola operatora ogranicza się wyłącznie do załadunku i uruchomienia procesu przyciskiem START.

automatyczny podajnik do płyt
automatyczny podajnik do płyt fotopolimerowych
automatyczny podajnik do płyt, plate feeder

Rekomendowana chemia do płyt fotopolimerowych

czyszczenie matryc po druku

Quicker Cleaner SOLVENT

Quicker Cleaner UV QLine

Quicker Cleaner UV

detergenty dla fleksografii

Quicker Spray-On Cleaner

Quicker Spray-On Cleaner

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Doradzimy jak wzmocnić potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość i powtarzalność druku oraz zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.