Konsekwentnie modernizujemy, inwestujemy…

Konsekwentnie modernizujemy, inwestujemy…

Firma Wito działa w branży znakowania i identyfikowania produktów od 2005 roku. Ta prężnie działająca drukarnia fleksograficzna specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych szeroko wykorzystywanych we wszystkich gałęziach przemysłu. Bogate portfolio produktów składa się z kolorowych etykiet, etykiet białych oraz logistycznych: termotransferowych i termicznych. Produkcja obejmuje również etykiety bezklejowe na takich materiałach jak nylon, satyna, tyvek, papier oraz folia. W ofercie firmy są również wydruki cyfrowe z roli na rolę oraz offsetowe. Dzięki zastosowaniu wielu metod druku realizowanie są wydruki w każdym nakładzie i w najwyższej jakości.

W drukarni Wito wdrożono autorski i innowacyjny system zarządzania produkcją. Dzięki optymalizacji procesów działających w firmie udało się skrócić czasy realizacji zamówień i podnieść poziom obsługi klienta. W efekcie firma uzyskała certyfikację ISO 9001:2009.

„Nasza strategia rozwoju polega na ciągłym dostosowaniu się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku i rosnących wymagań naszych klientów. Priorytetem jest modernizacja parku maszynowego oraz inwestycje w nowe maszyny. Aktualnie drukarnia posiada nowoczesne maszyny umożliwiające 8-kolorowy zadruk w technologii farb wodnych oraz UV. Wyspecjalizowany personel drukarni gwarantuje również najwyższą jakość i powtarzalność druku. Efektem takiego podejścia do biznesu jest pełne zadowolenie naszych Klientów. W celu usprawnienia i automatyzacji procesów peryferyjnych zakupiliśmy myjkę do płyt fleksograficznych po druku  QUICKER C66, produkcji Print Systems. W trakcie realizacji jest kolejna instalacja myjki ultradźwiękowej do aniloksów przez Print Systems. O wyborze dostawcy maszyn zdecydował poziom dotychczasowej współpracy, konkurencyjna oferta, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w produkcji urządzeń myjących oraz sprawny serwis dostępny na miejscu.” – powiedział właściciel firmy Wito Tomasz Zglinicki.

Na zdjęciu: Właściciel firmy Wito – Tomasz Zglinicki (po prawej stronie), doradca techniczny Print Systems – Piotr Buchner (po lewej stronie)

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję