Pierwsza maszyna QUICKER C66 do czyszczenia płyt po druku już zainstalowana!

Pierwsza maszyna QUICKER C66 do czyszczenia płyt po druku już zainstalowana!

Pierwszy QUICKER C66 do mycia płyt po druku, produkcji Print Systems zainstalowany. Naszym klientem jest firma SCRIBA. Drukarnia została założona w 1987 roku w Podenzano i jest ważnym graczem na rynku opakowaniowym jako producent etykiet samoprzylepnych oraz folii termokurczliwych.

W drukarni pracuje obecnie 50 pracowników. Firma stawia na rozwój dzięki ciągłym inwestycjom w park maszynowy. Obsługuje klientów na rynku włoskim i międzynarodowym. Każdy etap działalności drukarni jest kontrolowany pod względem jakość produktu i usługi w zgodność z normami ISO 9001.

SCRIBA specjalizuje się w produkcji etykiet do wina, żywności, farmaceutyków oraz kosmetyków. Najnowocześniejszy park maszynowy pozwala na wykorzystywanie szerokiej gamy technik drukowania w celu spełnienia wymagań coraz bardziej wymagających klientów i stale rozwijającego się rynku opakowań. Zakład poligraficzny wykorzystuje techniki drukowania od sitodruku przez offset, typografię po fleksografię oraz techniki łączone. Oferuje również wszystkie rodzaje wykończeń i uszlachetnień np.; folią na gorąco i na zimno, plastyfikację, powlekanie, wytłaczanie na różnych materiałach.

W związku z rosnącymi potrzebami w zakresie czyszczenia płyt fotopolimerowych podjęto decyzje o zakupie myjki do płyt po druku QUICKER C66 produkowanej przez Print Systems. Maszyna do czyszczenia płyt po druku została zainstalowana w październiku 2019 na hali produkcyjnej w Podenzano. Print Systems przeprowadził szkolenie obsługi maszyny aby przekazać operatorom praktyczną wiedzę na temat codziennej eksploatacji. Do mycia wykorzystywana jest specjalistyczna chemia QUICKER Cleaner. Odbiór techniczny maszyny został uwieczniony na zdjęciu.

Na zdjęciu od lewej:
Pan GianMarco – kierownik techniczny, Pan Roberto Fantini z firmy Fornietic, Natalia Janikowska – doradca techniczny Print Systems i Carlo Rigolli właściciel drukarni SCRIBA.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję