Myjka ciśnieniowa do części maszyn

Ciśnieniowa myjka do części

Nowoczesna, super wydajna ciśnieniowa komorowa myjka do części maszyn. Wystarczy jeden obrót kosza stożkowego, a wszystkie elementy wstawione do mycia są idealnie czyste i wstępnie osuszone, bez pozostałości cieczy. Długość kałamarzy lub innych części max. dostosowana do potrzeb każdej drukarni. Jednorazowo czyści do 6 elementów. Innowacyjność myjki do części maszyn polega na użyciu odpowiedniego ciśnienia do usuwania zabrudzeń z części maszyn drukujących. Urządzenie nie stwarza zagrożenia dla personelu i jest przyjazne dla środowiska. Dla zagwarantowania odpowiedniej skuteczności mycia wykorzystujemy preparaty QUICKER. Wyprodukowana przez Print Systems.

Zalety myjki ciśnieniowej QUICKER HP:

Pozwala na szybką wymianę i bezproblemową eksploatacje urządzenia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu myjka do części maszyn zajmuje mało miejsca i może stać nawet w rogu hali. Mycie części maszyn nigdy nie było tak proste.

Mycie części maszyn jest całkowicie zautomatyzowane. Zbiornik na chemię oraz osobny na wodę ma możliwość podgrzewania, przez co po umyciu woda szybko odparowuje.

Ograniczają się do dedykowanej chemii i tanich filtrów flizelinowych.

Większość elementów myjki do części jest wykonana ze stali nierdzewnej.

Zastosowane w budowie maszyny rozwiązania to bezpieczne miejsce pracy dla operatorów bez negatywnego wpływu na środowisko.

Quicker HP90

Max rozmiar mytego elementu
Wymiary maszyny
Zasilanie
Wymagane dodatkowe przyłącza
Pojemność zbiornika na płyn
Pojemność zbiornika na wodę

600mm x 280mm x 140mm
Szer 1400mm Wys 1850mm Dł 1200mm
400[V] 50[Hz]
Przyłącze powietrza 6[bar]
60[l]
60[l]

Rekomendowana chemia do mycia części

Quicker Cleaner SOLVENT

Quicker Spray-On Cleaner

Quicker Spray-On Cleaner

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Doradzimy jak wzmocnić potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość i powtarzalność druku oraz zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.
Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję