Myjka natryskowa do części maszyn

Myjka do części maszyn drukujących

Nowoczesna, super wydajna, przyjazna dla operatora komorowa myjka do części maszyn. Wystarczy kilka obrotów kosza stożkowego, aby wszystkie elementy wstawione do mycia zostały idealnie umyte i wstępnie osuszone.

Innowacyjność myjki do części maszyn polega na użyciu odpowiedniego poziomu ciśnienia do usuwania zabrudzeń z części maszyn drukujących. Urządzenie jest przyjazne dla środowiska. Dla zagwarantowania odpowiedniej skuteczności mycia wykorzystujemy specjalistyczne detergenty marki QUICKER. Urządzenie wyprodukowane przez Print Systems.

Zalety myjki ciśnieniowej QUICKER HP:

Może być dopasowany do potrzeb każdego klienta podczas procesu produkcji maszyny. Kształt kosza zapobiega pozostawaniu resztek płynów po myciu w kałamarzach  drukowych.

Ergonomiczne zawory obrotowe do spuszczania płynów z maszyny. Dopasowane do wysokości standardowych pojemników z chemią.

Dzięki takiemu rozwiązaniu myjka do części maszyn zajmuje mało miejsca i może stać nawet w rogu hali. Mycie części maszyn nigdy nie było tak proste.

Mycie części maszyn jest całkowicie zautomatyzowane.

Ograniczają się do dedykowanej chemii i tanich filtrów flizelinowych.

Elementy mające kontakt z wodą wykonane są ze stali nierdzewnej.

Zastosowane w budowie maszyny rozwiązania to bezpieczne miejsce pracy dla operatorów bez negatywnego wpływu na środowisko.

Quicker HP90

Max rozmiar mytego elementu
Wymiary maszyny
Zasilanie
Wymagane dodatkowe przyłącza
Pojemność zbiornika na płyn
Pojemność zbiornika na wodę

700mm x 280mm x 140mm
Szer 1400mm Wys 1850mm Dł 1200mm
3×400[V] 50[Hz]
Przyłącze powietrza 6[bar]
60[l]
60[l]

Jak to działa?

Rekomendowana chemia do mycia części

QUICKER Parts Cleaner

QUICKER HP Protector

Quicker Spray-On Cleaner

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Doradzimy jak wzmocnić potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość i powtarzalność druku oraz zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.
Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję