Myjka natryskowa do części maszyn

Myjka do części maszyn drukujących

Nowoczesna, super wydajna, przyjazna dla operatora komorowa myjka do części maszyn. Wystarczy kilka obrotów kosza stożkowego, aby wszystkie elementy wstawione do mycia zostały idealnie umyte i wstępnie osuszone.

Innowacyjność myjki do części maszyn polega na użyciu odpowiedniego poziomu ciśnienia do usuwania zabrudzeń z części maszyn drukujących. Urządzenie jest przyjazne dla środowiska. Dla zagwarantowania odpowiedniej skuteczności mycia wykorzystujemy specjalistyczne detergenty marki QUICKER. Urządzenie wyprodukowane przez Print Systems.

Zalety myjki ciśnieniowej QUICKER HP:

Ergonomiczne mocowanie częściKonstrukcja kosza pozwala na zamocowanie do 6 dużych lub większej ilości mniejszych elementów. Ich ułożenie na koszu zapewnia dokładne mycie i brak pozostałości farby. Do mocowania i stabilizacji części o nieregularnych kształtach służy zestaw specjalistycznych gum mocujących. Na życzenie klienta kosz może zostać przystosowany do indywidualnych potrzeb.

Wysuwana szuflada służy do nalewania płynów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, napełnianie zbiorników jest wyjątkowo wygodne i bezpieczne. Wlewy są zabezpieczone przed rozlaniem płynów podczas nalewania. Szuflada jest wyposażona we wskaźniki poziomu płynów, które pozwalają na łatwą kontrolę ilości cieczy.

Pozwalają na łatwe opróżnianie zbiorników wody i detergentu. Ich wysokość idealnie odpowiada wysokości pojemników handlowych na detergenty. Zamontowana wanna ociekowa zapewnia czystość i chroni przez rozlaniem płynu.

Naciśnięcie pedału, wprawia kosz w lekki ruch obrotowy. Ułatwia to pracę operatora, który może skupić się wyłącznie na mocowaniu lub wyciąganiu elementów z myjki.

Drzwi myjki są wyposażone w okno kontrolne, przez które można obserwować proces czyszczenia elementów.

System świetlny sygnalizujący etapy pracy maszyny różnokolorową wiązką światła widoczną na posadzce.

Prawdziwym udogodnieniem jest oświetlenie wnętrza komory mycia. Szczególnie przydatne jest to podczas wkładania i wyjmowania elementów.

Sterowanie za pomocą elektronicznego panelu.

Kompaktowa i praktyczna obsługa urządzenia. Wszystkie czynności związane ze sterowaniem i obsługą procesu mycia, wymianą płynów, konserwacją odbywają się od frontu urządzenia. Maszyna nie zajmuje dużo miejsca i może stać np. w rogu hali.

W celu zwiększenia efektywności płukania, woda jest podgrzewana. Po procesie podgrzana woda szybciej odparowuje, a umyte elementy są wstępnie osuszone.

FiltracjaMyjka do części maszyn jest wyposażona w system filtracji. To umieszczone w szufladzie dwa flizelinowe filtry. Osobny na detergent i osobny na wodę. Proste, tanie a zarazem niezawodne rozwiązanie.

Synchronizacja z myjką do płytMaszyna pracuje w obiegu zamkniętym, dzięki czemu redukuje do minimum zużycie płynów oraz ogranicza ilość koniecznych do podłączenia mediów, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji.

Mycie odbywa się specjalistyczną chemią bez konieczności jej podgrzewania. Skutkuje to brakiem oparów, co znacząco wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i detergentu oraz zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Wystarczy podłączenie prądu oraz sprężonego powietrza, by cieszyć się niezawodną pracą urządzenia.

Myjka do części maszyn QUICKER HP zbudowana jest z ogólnie dostępnych podzespołów światowych marek. W razie awarii, wszystkie elementy automatyki i elektryki, z których zbudowana jest maszyna, można łatwo kupić i wymienić.

Maszyna wyposażona jest w przekaźnik bezpieczeństwa renomowanej firmy Schneider. Zainstalowany standardowo przekaźnik faz gwarantuje, że wszystkie napędy poruszają się w zaprogramowany sposób. Urządzenie przed dostawą do klienta przechodzi ścieżkę diagnostyczną wraz z badaniem rezystancji izolacji i ciągłości przewodów.

Wirtualna instrukcja obsługi jest dostępna przez kod QR umieszczony na froncie obudowy maszyny. Po zeskanowaniu telefonem przenosi operatora do listy filmów instruktażowych z zakresu obsługi operatorskiej i utrzymania ruchu.

Serwis producentaO nic nie musisz się martwić! Producentem maszyny jest polska firma z dużym doświadczeniem w branży. Naszym celem jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa, ciągłości produkcji i wysokiego poziom satysfakcji użytkowników naszych urządzeń.

QUICKER HP90

Max rozmiar mytego elementu
Wymiary maszyny
Zasilanie
Wymagane dodatkowe przyłącza
Pojemność zbiornika na płyn
Pojemność zbiornika na wodę

700mm x 280mm x 140mm
Szer 1400mm Wys 1850mm Dł 1200mm
3×400[V] 50[Hz]
Przyłącze powietrza 6[bar]
60[l]
60[l]

Jak to działa?

Rekomendowana chemia do mycia części

QUICKER Parts Cleaner

QUICKER HP Protector

QUICKER Spray-On Cleaner

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Doradzimy jak wzmocnić potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość i powtarzalność druku oraz zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.
Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję