QUICKER Cleaner UV

Płyn do ręcznego i maszynowego mycia i konserwacji matryc fleksograficznych po druku farbami UV

Produkt zalecany do codziennego czyszczenia form drukowych wchodzących w kontakt z farbami UV. Płyn ma właściwości zabezpieczające i konserwujące powierzchnię matrycy po druku. Dzięki temu matryce w druku po wznowieniach zachowują w pełni wysoką jakość. Usuwa wszystkie pozostałości po farbach UV.

Sposób użycia:

Oczyścić matrycę z kurzu i/lub innych stałych zanieczyszczeń, nanieść niewielką warstwę płynu na powierzchnię za pomocą pompki natryskowej, odczekać około 10 minut, po czym przetrzeć spryskaną wcześniej powierzchnię szczotką z włosia naturalnego. Jeśli zajdzie taka potrzeba czynność powtórzyć. Spłukać wodą lub zetrzeć zwilżoną szmatką.

Używać w myjkach do płyt roztwór 100%.

Skład:

anionowe śr. powierzchniowo-czynne < 5%, niejonowe śr. powierzchniowo-czynne < 5%, wersenian sodu < 5%

Rekomendowany do mycia maszynowego i ręcznego.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Doradzimy jak wzmocnić potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość i powtarzalność druku oraz zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.
Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję