Pierwsza instalacja maszyny QUICKER C66 w Serbii

Pierwsza instalacja maszyny QUICKER C66 w Serbii

Naszym klientem jest firma BIROGRAFIKA MB, której kluczową działalnością jest produkcja etykiet w druku fleksograficznym oraz kompleksowe usługi w zakresie druku cyfrowego i offsetowego. Firma przeszła zmiany własnościowe w 2006 roku. Z sukcesem utrzymała i prężnie rozwija zdolności produkcyjne znanej marki na rynku serbskiej poligrafii. Drukarnia posiada rozpoznawalną jakość, zatrudnia fachową kadrę oraz inwestuje w nowoczesne technologie, maszyny i urządzenia.

Rok temu, w 2019, zakupiła nową maszynę drukującą MPS – 8 kolorów, kompaktową maszynę do cyfrowego finishingu etykiet Grafotronic SCF 350 oraz maszynę do cięcia etykiet Rotoflex. W tym roku w związku z dużą ilością zleceń zainwestowała w myjkę do płyt po druku QUICKER C66 produkcji Print Systems. W ciągu miesiąca na instalacje czeka myjka ultradźwiękowa do aniloksów QUICKER U, która jest aktualnie w produkcji.

Wszystkim inwestycjom drukarni przyświeca strategiczny cel zwiększania mocy produkcyjnych, dążenia do perfekcyjnej jakości druku oraz możliwość sprostania specyficznym wymaganiom zleceniodawców. Dynamiczny rozwój przynosi konkretne korzyści dla najbardziej wymagających klientów BIROGRAFIKA MB z branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej.

Życzymy samych sukcesów!

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję