QUICKER Cleaner UV

Płyn do maszynowego mycia i konserwacji matryc fleksograficznych po druku farbami i lakierami UV.

Produkt zalecany do codziennego maszynowego czyszczenia form drukowych wchodzących w kontakt z farbami i lakierami UV. Płyn ma właściwości zabezpieczające i konserwujące powierzchnię matrycy po druku. Dzięki temu matryce w druku po wznowieniach zachowują w pełni wysoką jakość druku. Usuwa wszystkie pozostałości po farbach UV.

Sposób użycia przy myciu maszynowym:

Należy oczyścić matrycę fotopolimerową z kurzu, innych stałych zanieczyszczeń. Stosować roztwór 100%. Zaleca się spłukanie wodą po myciu.

Sposób użycia przy myciu ręcznym:

Oczyścić matrycę z kurzu, innych stałych zanieczyszczeń. Nanieść niewielką warstwę płynu na powierzchnię za pomocą pompki natryskowej, odczekać około 10 min. po czym przetrzeć spryskaną wcześniej powierzchnię szczotką z włosia naturalnego. Jeśli zajdzie taka potrzeba czynność powtórzyć. Spłukać wodą lub zetrzeć zwilżoną szmatką.

Rekomendowana chemia:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Doradzimy jak wzmocnić potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość i powtarzalność druku oraz zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.
Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję