QUICKER Cleaner SOLVENT

Uniwersalny rozpuszczalnik fleksograficzny do mycia matryc

Środek rekomendowany do czyszczenia klisz i części maszyn zabrudzonych farbami na bazie rozpuszczalników. Do stosowania w maszynach/myjkach. Zapewnia wysoką skuteczność.

Sposób użycia przy myciu maszynowym:

Oczyścić matrycę z kurzu i innych stałych zanieczyszczeń. Sporządzić roztwór 50% lub 100%. Stosować się do instrukcji producenta maszyny. Zaleca się spłukanie wodą po umyciu.

Sposób użycia przy myciu ręcznym:

Oczyścić matrycę z kurzu i innych stałych zanieczyszczeń, nanieść niewielką warstwę płynu na powierzchnię za pomocą pompki natryskowej, odczekać około 10 min., po czym przetrzeć spryskaną wcześniej powierzchnię szczotką z włosia naturalnego. Jeśli zajdzie taka potrzeba, czynność powtórzyć. Spłukać wodą lub zetrzeć zwilżoną szmatką.

Rekomendowany do:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Doradzimy jak wzmocnić potencjał produkcyjny, udoskonalić jakość i powtarzalność druku oraz zapewnić przewagę konkurencyjną na lata.
Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony. Więcej: Polityka prywatności
Ok, akceptuję